Newsy

ŁKS ustrzelił Orła

W spotkaniu 5. kolejki „Keeza” IV ligi ŁKS pokonał w Łomży Orła Kolno 6:0.

Pierwsze trzy bramki były autorstwa Rafała Maćkowskiego. Kolejne trafienia dołożyli kolejno Filip Cudakiewicz, Daniel Kacprzyk z rzutu karnego oraz Kamil Dobrowolski. Dla 18-letniego stopera łomżyńskiego zespołu było to premierowe trafienie na poziomie seniorskim.

Po pięciu rozegranych spotkaniach ŁKS z dorobkiem 9 punktów zajmuje 5.miejsce z bilansem bramek 22-7. Kolejny mecz ligowy rozegramy w niedzielę. W Szepietowie zmierzymy się ze Spartą.

ŁKS Łomża – Orzeł Kolno 6:0 (4:0).
bramki: Maćkowski 4′, 6′, 29′, Cudakiewicz 33′, Kacprzyk 49′(k.), Dobrowolski 87′.
ŁKS: Hremza – Poreda (46’Sokołowski), Dobrowoslki, Melao, Kamienowski – Kacprzyk (73’Żebrowski), Kadłubowski (55’Walczak), Pawczyński (65’Korzeniecki) – Szymański, Maćkowski, Cudakiewicz (55′ Xahne Reid).

Swój trzeci mecz w rozgrywkach A klasy rozegrał też zespół ŁKS II PWSIiP Łomża. Drużyna prowadzona przez trenera Alberta Rydzewskiego zremisowała na wyjeździe z Narwią Choroszcz 1:1.
Kolejny mecz drugi zespół rozegra już we wtorek. W rozgrywkach Wojewódzkiego Pucharu Polski zmierzy się z Koroną Dobrzyniewo Duże. mecz zaplanowano na godzinę 19.00 na boisku bocznym w Łomży.