Newsy

ŁKS walczy o kolejną niespodziankę na boisku lidera

Przed zawodnikami Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 kolejne trudne zadanie.

W niedzielne popołudnie w meczu 32. kolejki III ligi w Elblągu rywalizować będziemy z liderem i głównym faworytów do triumfu w rozgrywkach – miejscową Olimpią. Po wynikach sobotnich spotkań sytuacja w tabeli staje się coraz bardziej przejrzysta. Po remisie Huraganu Morąg z MKS-em Ełk 2:2, gospodarze dzisiejszej potyczki dzięki zdobyciu kompletu punktów zagwarantują sobie 1.miejsce w tabeli i udział w barażach o II ligę.

ŁKS 1926 Łomża po wczorajszej porażce Sokoła Ostróda w Białej Piskiej jest pewny 5. pozycji na koniec sezonu i w dzisiejszym meczu może pokusić się o sprawienie niespodzianki i odroczenie koronacji mistrza naszej III-ligowej grupy. Mecz w Elblągu rozpocznie się o godzinie 17.