Newsy

ŁKS wrócił do treningów

W poniedziałek, 10 stycznia do zajęć po krótkiej przerwie wrócili zawodnicy ŁKS-u Łomża.

W pierwszym treningu w nowym roku udział wzięli prawie wszyscy zawodnicy z kadry zespołu, z poprzedniej rundy. Z powodu choroby wykluczony z poniedziałkowych zajęć był Wiktor Walczak, w przyszłym tygodniu do treningów na pełnych obrotach wróci Krystian Pawczyński, kontuzję po urazie odniesionym w sparingu z Wisłą Płock leczy Łukasz Kordal. W lutym do treningów powinien powrócić Eryk Waszkiewicz, który przechodzi rehabilitacje po poważnej kontuzji odniesionej w sierpniu.

Z nowych twarzy w poniedziałkowych zajęciach wziął udział 19 – letni prawy obrońca oraz 21-letni napastnik/ofensywny pomocnik. Przez najbliższy tydzień trenerzy będą się im przyglądać pod kątem wzmocnienia naszego zespołu. Dodatkowo w sobotę na sparingowy pojedynek ze Zniczem Biała Piska powinien dołączyć kolejny sprawdzany przez Nas zawodnik. Pierwsza gra kontrolna zostanie rozegrana w Łomży o godzinie 10.00.