Newsy

ŁKS wyjeżdża do Moniek

Promień Mońki będzie kolejnym rywalem Łomżyńskiego Klubu Sportowego w ramach ligowych rozgrywek.

Mecz zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę o godzinie 18.00 na boisku rywala. Rywalizacja w Mońkach toczyć się będzie o przysłowiowe „sześć punktów”. Gospodarze niedzielnego spotkania zajmują w ligowej tabeli 59 punktów, które zgromadzili w 25. spotkaniach. ŁKS natomiast ma o jedno spotkanie rozegrane mniej i 53 punkty na koncie. W przypadku zwycięstwa szansę zakończenia sezonu na podium rozgrywek będą więc bardzo realne.

Promień w dziewięciu rozegranych na wiosnę meczach siedmiokrotnie zwyciężał, dwa razy remisował. Nie znalazł więc w jak na razie pogromcy. Miejmy nadzieję, że w niedzielę się to zmieni. Warto podkreślić, że oba zespoły zdobyły łącznie w obecnym sezonie 153 bramki (Promień – 78, ŁKS – 75). Wszystko wskazuje na to, że czeka Nas rywalizacja pełna sytuacji bramkowych.

Wynik z meczu na bieżąco na naszym klubowym profilu na facebooku.