Newsy

ŁKS wznowił treningi

W poniedziałek, 4 lipca do zajęć powrócili zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926.

W zajęciach udział wzięli niemal wszyscy zawodnicy, którzy występowali w Łomży w poprzednim sezonie. Brakowało jedynie Piotra Lipki, Macieja Malinowskiego i Marcina Truszkowskiego, których nie zobaczymy już w naszej drużynie w nadchodzącym sezonie. Poza tym, w zajęciach nie uczestniczył Oliwer Wienczatek, bierący udział w obozie sportowym na uczelni (dołączy do zespołu pod koniec tygodnia) oraz Rafał Maćkowski, który otrzymał propozycje gry w ŁKS-ie, ale też możliwość poszukiwania zespołu w wyższej lidze. W zajęciach udział wzięło też czterech testowanych zawodników.

ŁKS 1926 Łomża do rozgrywek ligowych będzie przygotowywał się na obiektach w Łomży. Pierwszy sprawdzian już w piątek – o godzinie 19.26 mecz z Górnikiem Zabrze.