Newsy

ŁKS z cennym punktem na boisku wicelidera

Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze ŁKS Łomża. Po dobrym spotkaniu zremisowali w Tomaszowie Mazowieckim z miejscową Lechią 1:1 (1:1).

Bramkę na wagę punktu zdobył dla naszego zespołu Reinaldo Melao. Cieszy fakt, że drużyna podniosłą się psychicznie po dotkliwej porażce w Aleksandrowie Łódzkim. Przed podopiecznymi Krzysztofa Ogrodzińskiego kolejne trudne spotkania.

W najbliższą środę zmierzymy się w półfinale Okręgowego Pucharu Polski, o godzinie 17 z Olimpią Zambrów, a w najbliższą sobotę, także o 17 w meczu o przysłowiowe „sześć punktów” zmierzymy się z Sokołem Ostróda. Oba mecze odbędą się na Stadionie Miejskim w Łomży.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – ŁKS Łomża 1:1 (1:1).
Bramki: 1:0 Tomasz Płonka 11, 1:1 Reinaldo Melão 24.

Lechia: Awdziewicz – Cyran, Walasek, Kornacki, Bocian – Kieplin (63′ Jakubczyk), Żytek (85′ Olszewski), Rozwandowicz (46′ Mirecki), Szymczak – Płonka, Tlaga (73′ Lewiński).
ŁKS: Lipiec – Drozdowski (65. Grabowski), Wasiulewski, Melao, Kamienowski, Rakowski, Tarnowski (75. Kacprzyk), Kaput, Zalewski, Sadowski (85. Świderski), Maćkowski.