Newsy

ŁKS z nowym trenerem

Od środy, 16 września obowiązki trenera zespołu seniorów Łomżyńskiego Klubu Sportowego pełni Tomasz Staniórski.

Tomasz Staniórski to rówieśnik dotychczasowego trenera Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Urodził się czterdzieści lat temu w Białymstoku, ale jest wychowankiem ŁKS-u. To jeden z kilkunastu zawodników, którzy w biało-czerwonej koszulce z herbem naszego klubu rozegrali ponad 200 spotkań. Ma ich dokładnie 211, strzelając przy tym 19 bramek. Ostatni raz w naszych barwach na boisku wystąpił wiosną 2015 roku. W swojej karierze reprezentował również Wigry Suwałki, Ruch Wysokie Mazowieckie, Warmię Grajewo, Koronę Ostrołęka, Narew Ostrołęka, Olimpię Zambrów oraz czwartoligowego Holmlia SK z Norwegii. Jako szkoleniowiec na poziomie seniorskim w 2019 roku prowadził Koronę Ostrołęka. Jest trenerem w Młodzieżowym Łomżyńskim Klubie Sportowym. Ostatnio trenował chłopców z rocznika 2007 oraz 2002-2003 (junior starszy). Pracę z seniorami będzie łączył z prowadzeniem tego ostatniego rocznika, którego zawodnicy w kolejnym sezonie będą wchodzili już w wiek seniora.
W prowadzeniu zespołu Tomaszowi Staniórskiemu będzie pomagał Albert Rydzewski.

Zarząd pragnie podziękować jednocześnie za dotychczasową współpracę trenerowi Robertowi Speichlerowi. Życzymy powodzenia w dalszej przygodzie trenerskiej.