Newsy

ŁKS zagra w Ełku

Po pierwszych sparingach z zespołami z wyżej klasy rozgrywkowej w najbliższy piątek ŁKS zmierzy się z czwartoligowym Mazurem Ełk.

Niestety urazy oraz choroby nie odpuszczają. Także w najbliższym spotkaniu sztab szkoleniowy nie będzie dysponował dużą liczbą zawodników. Z meczu w Ełku wypadają Konrad Kamienowski, Krystian Pawczyński, Reinaldo Melao, Daniel Kacprzyk, Łukasz Kordal, Eryk Waszkiewicz, Przemysław Żebrowski. Pod znakiem zapytania stoi udział w meczu Patryka Szymańskiego, a na testy do Krakowa udaje się Kacper Poreda.

Skład na spotkanie z Mazurem uzupełnią więc wyróżniający się zawodnicy z drugiego zespołu. Ponadto zagra też trójka nowych zawodników. Z dwoma z nich klub osiągnął już porozumienie, co do ich gry w ŁKS-ie na wiosnę. Trzeciemu sztab będzie się przyglądał podczas piątkowej potyczki. Mecz rozpocznie się o godzinie 19.00.