Newsy

ŁKS zagra w Kolnie o kolejne zwycięstwo

W najbliższą sobotę w kolejnym ligowym pojedynku prowadzący w tabeli IV ligi Łomżyński Klub Sportowy udaje się do Kolno powalczyć o kolejną wygraną z miejscowym Orłem.

Po przymusowej przerwie w rozgrywkach spowodowanej załamaniem pogody, tym razem wszystko wskazuje na to, że uda się rozegrać pełną ligową kolejkę. Orzeł Kolno przystępuje do potyczki z naszym zespołem z 12. pozycji w tabeli i dorobkiem 19 punktów. W tegorocznych meczach gospodarze sobotniego meczu zgromadzili cztery punkty, wygrywając z Hetmanem Białystok, remisując z KS Grabówka i przegrywając z Czarnymi Czarna Białostocka.

Liderujący tabeli ŁKS zdobył w tym roku komplet punktów należy więc liczyć na kontynowanie tej passy. Początek meczu o godzinie 17.00

Także w sobotę na ligowe boiska powróci drugi zespół Łomżyńskiego Klubu Sportowego. W inauguracyjnym spotkaniu rundy wiosennej A-klasy zespół trenera Alberta Rydzewskiego podejmuje w Łomży Koronę Dobrzyniewo Duże. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.30.