Newsy

ŁKS zagra z Lechią

Przed zawodnikami Łomżyńskiego Klubu Sportowego kolejne trudne wyzwanie. W spotkaniu 9. kolejki III ligi podejmować będziemy jednego z faworytów do awansu Lechię Tomaszów Mazowiecki.

Podopieczni Mateusza Miłoszewskiego przed najbliższym meczem są posiadaczami dwóch serii. Od sześciu spotkań pozostają niepokonani, tracąc przy tym tylko jedną bramkę, jednak cztery ostatnie występy naszego zespołu to remisy, w tym trzy zakończone bezbramkowo. Po ośmiu meczach mamy na koncie 10 punktów, legitymujemy się też bilansem bramkowym 6:4. O ile w przypadku defensywy jesteśmy trzecią siłą w lidze, to już o naszej grze w ataku w ostatnich spotkaniach zbyt wiele dobrego powiedzieć nie można. Na domiar złego w najbliższym meczu szkoleniowiec ŁKS-u nie będzie mógł skorzystać z dwóch napastników leczących urazy: Daniela Lemańskiego oraz Pawła Drażby.

Lechia jak do tej pory zgromadziła 12 punktów co pozwala jej zajmować 6. lokatę w ligowej stawce. Nasi najbliżsi rywale grają otwartą, ofensywną piłkę o czym świadczy też ich dorobek bramkowy – 17 zdobytych goli. Na nasze szczęście obrona zespołu z Tomaszowa Mazowieckiego pomimo, że jej liderem jest zaprawiony grą w ekstraklasie Paweł Magdoń także popełnia błędy, stąd 11 bramek po stronie strat.

Przed tygodniem Lechia poniosła pierwszą porażkę w sezonie przegrywając na własnym stadionie z rezerwami Legii aż 1:4. Miejmy nadzieję, że rywale nie zdążyli się jeszcze otrząsnąć po tym meczu i uda się nam powrócić na zwycięską ścieżkę, co znacznie poprawi nasze miejsce w tabeli.

Początek meczu w niedzielę, 25 września o godzinie 15.00. Bilety do nabycia w sobotę w sklepie klubowym na Starym Rynku oraz w niedzielę bezpośrednio przed meczem w kasach Stadionu Miejskiego. Zapraszamy!