Newsy

LPelektronik partnerem ŁKS 1926 Łomża

Sieć sklepów LPelektronik została partnerem Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926. Dzięki nawiązaniu współpracy nasz klub otrzyma produkty przeznaczone do losowania nagród w przerwie spotkań ligowych. Już podczas pierwszego meczu rozgrywanego w nowej rundzie w Łomży spośród osób, które zdecydują się na zakup biletu do wygrania będą wysokiej klasy słuchawki o wartości 200 zł. Ponadto wszyscy posiadacze kart członkowskich mogą liczyć podczas zakupów w sklepie LPelektronik w Galerii Veneda na atrakcyjne rabaty.

Sklepy LPelektronik oferują szeroką gamę urządzeń i profesjonalnych produktów elektronicznych, niedostępnych w innych sklepach. Znajdziemy w nich wszystko, co jest potrzebne by nagłośnić swój dom i samochód, a nawet dyskotekę i szkolną uroczystość. Oprócz systemów audio, w sklepie kupimy produkty elektroniczne i elektryczne codziennej potrzeby takie jak baterie, żarówki, listwy zasilające czy kable połączeniowe w najlepszych cenach. Ponadto LPelektronik oferuje szeroką gamę smartfonów marki Kruger&Matz oraz inne urządzenia z segmentu mobilnych technologii wraz z pełną gamą akcesoriów. Sklep poleca również urządzenia potrzebne do pracy z elektroniką i elektrycznością dla majsterkowiczów takie jak mierniki, lutownice, bezpieczniki i wiele innych.