Newsy

Mackiewicz dłużej z biało-czerwonymi

Wieloletni sponsor, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Marek Mackiewicz”, przedłuża współpracę z Łomżyńskim Klubem Sportowym na kolejny sezon.

Firma posiadając bogate doświadczenie oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów. Wykonują i sprzedają m.in. studnie, elementy kanalizacji, kostkę brukową, bloczki fundamentowe, krawężniki, obrzeża, płytki betonowe, korytka i prefabrykaty żelbetowe.

Dzięki tak bogatemu doświadczeniu stworzyliśmy dla Państwa jedną z najszerszych ofert produktów na Polskim rynku. Czas ten pozwolił nam na pełne wyspecjalizowanie się w produkcji takich produktów jak: studnie, elementy kanalizacji, kostka brukowa, bloczki fundamentowe, krawężniki , obrzeża, płytki betonowe, korytka i prefabrykaty żelbetowe. Nowością w ofercie naszego Sponsora są płytki peronowe. Przez lata rozwoju firma, poza siedzibą w Łomży, rozwinęła również zakłady produkcyjne w Zambrowie, w Gdańsku, Gdyni i Szczytnie, a także kopalnię kruszyw w Wejherowie.

Kibiców zachęcamy do współpracy z naszym Srebrnym Sponsorem! 

📍 Al. Piłsudskiego 40, 18-400 Łomża https://mackiewicz.biz.pl/

Dziękujemy za zaufanie i wspieranie łomżyńskiej piłki już od wielu lat!