Newsy

Majówkowe granie w Kętrzynie

Rozgrywki III ligi wkraczają w decydującą fazę. W maju powinniśmy poznać większość ligowych rozstrzygnięć.

ŁKS w spotkaniu 28 serii gier będzie podejmowany przez najsłabszy zespół w stawce – Granicę Kętrzyn. Co prawda gospodarze wtorkowej potyczki zdobyli najmniej punktów jednak na uwagę zasługują osiągnięcia w trzech ostatnich meczach, w których Granica zdobyła 7 „oczek”. Na szacunek zasługuje zwłaszcza sobotni remis w Ostródzie 2:2 pomimo że Sokół prowadził do przerwy 2:0. Dlatego też do jutrzejszej potyczki należy podejść z najwyższą koncentracją, każdy kolejny mecz może przybliżyć lub oddalić Nasz zespół od osiągnięcia zamierzonego celu jakim jest miejsce gwarantujące udział w przyszłorocznej III lidze. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o godzinie 17.