Newsy

Marcin Mroczkowski w Z18!

Gościem jutrzejszej audycji Z18 będzie asystent trenera ŁKS-u, Marcin Mroczkowski. Tematem rozmowy będzie kolejna już porażka łomżyńskiej ekipy z Sokołem Ostróda oraz nie słaba dyspozycja naszych piłkarzy w jesiennej rundzie. Program na szczęście nie zostanie poświęcony jedynie ciężkiej sytuacji seniorskiej drużyny. Prouszona zostanie również kwestia awansu drużyny juniora starszego do rzogrywek makroregionalnych. Młodzi ełkaesiacy na kolejkę przed końcem rozgrywek na szczeblu wojewódzkim zapewnili sobie awans do rozgrywek makroregionalnych, w których zmierzą się z najlepszymi drużynami z województwa podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Na audycję Z18 zapraszamy tradycyjnie w poniedziałek o godzinie 10:40 do Radia Nadzieja 103,6 FM!