Newsy

Marcin Truszkowski zawodnikiem ŁKS-u 1926

Od czwartku piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego przygotowują się do rundy rewanżowej III ligi. W dniu dzisiejszym roczną umowę z Naszym zespołem podpisał doskonale znany wszystkim fanom ŁKS-u 1926 Łomża – Marcin Truszkowski. 32 – letni napastnik poprzednią rundę spędził w Polonii Warszawa. W sezonie 2005/2006 i 2012/13 bronił już barw ŁKS-u. W trakcie swojej kariery Marcin Truszkowski rozegrał 17 spotkań w Ekstraklasie, ma też w swoim dorobku występy w I i II lidze. Miejmy nadzieje, że jego doświadczenie zaprocentuje na wiosnę i pomoże nam zdobywać bezcenne ligowe punkty.
Wśród trenujących dziś zawodników spośród kadry występującej jesienią nieobecni byli Damian Gałązka i Bartłomiej Makowski, którzy przechodzą rehabilitacje oraz Piotr Pisiak, który nie wznowił treningów. Z zespołem ćwiczył natomiast Rafał Maćkowski, który jest bliski przejścia do pierwszoligowej Pogoni Siedlce (o ile dojdzie do porozumienia między klubami). Pierwszy sparing rozegramy 23 stycznia w Łomży o godzinie 12 z IV ligowym Bugiem Wyszków.