Newsy

Mecz o 6 punktów z Sokołem Ostróda

W sobotę o 17 przy Z18 wkraczamy w decydującą fazę sezonu. ŁKS 1926 Łomża podejmie u siebie Sokoła Ostróda. Naszą drużynę i jutrzejszych gości dzielą w tabeli zaledwie 2 punkty, ŁKS ma ich na koncie 31, ekipa z województwa warmińsko-mazurskiego uzbierała do tej pory 29 punktów. Mamy nadzieję, iż po jutrzjeszej potyczce przewaga naszej drużyny wzrośnie do 5 punktów. Sokół Ostróda przystąpi do tego spotkania po domowej porażce z Polonią Warszawa. Czarne koszule pewnie wygrały w Ostródzie 3:0. Nasi piłkarze przed tygodniem wywieźli cenny punkt z Tomaszowa Mazowieckiego, gdzie zremisowali 1:1 z miejscową Lechią. W środę zaś odpadli po serii rzutów karnych w półfinale Okręgowego Pucharu Polski z zambrowską Olimpią.

Czas na zwycięstwo. Wszyscy na mecz!