Newsy

Mecz rundy w Łomży

W ramach 26. kolejki trzecioligowych rozgrywek zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Sportowego na własnym stadionie podejmą GKS Bełchatów. Mecz określany mianem starcia rundy wiosennej na Z18 z pewnością zgromadzi wielu sympatyków biało-czerwonych. Swoje przybycie zapowiedzieli również kibice gości.

Brunatni przyjeżdżają do Łomży jako trzeci zespół tabeli. Pomimo tego, że do obecnego sezonu przystąpili jako beniaminek, to celem drużyny prowadzonej przez Bogdana Jóźwiaka niezmiennie jest walka o najwyższe cele. Goście do liderującej Pogoni Grodzisk Mazowiecki tracą jednak dziewięć punktów i żeby nadal liczyć się w walce o awans, muszą zmniejszać ten dystans.

Wiosny zawodnicy bełchatowskiej drużyny nie mogą uznać za udaną. W dotychczas rozegranych siedmiu spotkaniach zdobyli dziewięć punktów. Dwa zwycięstwa, trzy remisy i dwie porażki umiejscawiają ich na dziewiątym miejscu w „wiosennej” tabeli.

Z kolei biało-czerwoni bardzo dobrze rozpoczęli piłkarską wiosnę. Cztery zwycięstwa i trzy remisy pozwoliły podopiecznym trenera Marcina Płuski opuścić strefę spadkową i równocześnie myśleć o dalszym pięciu się w ligowej tabeli.

Ostatnie trzy spotkania brunatnych to bezbramkowy remis z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, porażka z Unią Skierniewice oraz zwycięstwo z Pilicą Białobrzegi. Goście przyjeżdżają do Łomży z celem powrotu na zwycięską ścieżkę, jednak będzie to z pewnością trudne zadanie.

Łomżyński Klub Sportowy po pewnym i okazałym zwycięstwie z rezerwami Jagiellonii Białystok chce potwierdzić dobrą formę przed kibicami biało-czerwonych. Z pewnością sympatycy gospodarzy czekają na potwierdzenie strzeleckiej postawy Antkowiaka, Kuźmy i pozostałych zawodników formacji ofensywnej.

W kwestii informacji organizacyjnych, zachęcamy sympatyków zmierzających w sobotę na stadion o przybycie kilka minut wcześniej. Pozwoli to sprawne wejście na teren obiektu.

Przy wejściu na stadion wymagane będzie okazanie dokumentu tożsamości! (dowód osobisty, paszport lub legitymacja szkolna). Aby uniknąć kolejek przy kasach biletowych, prosimy o zakup biletów online:https://ekobilet.pl/…/lks-lomza-gks…/554864-bilety. PROSIMY O PODAWANIE PRAWDZIWYCH DANYCH PRZY ZAKUPIE BILETÓW ONLINE. ZGODNOŚĆ DANYCH Z DOWODEM TOŻSAMOŚCI BĘDZIE WERYFIKOWANA PRZY WEJŚCIU NA STADION!

Informujemy, że w dniu meczowym zakup biletów będzie utrudniony, ponieważ bilety są imienne, co wiąże się z dłuższą procedurą sprzedaży. Z tego względu serdecznie zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży, co zapewni możliwość obejrzenia meczu od pierwszego gwiazdka, bez konieczności stania w kolejce.

Bilety są już dostępne również w biurze Klubu, które czynne jest codziennie w godz. 8.00-16.00.

ŁKS Łomża jedna rodzina!