Newsy

METAL-MAR PODPISUJE NOWĄ UMOWĘ SPONSORSKĄ Z ŁKS ŁOMŻA!

✍️Firma Metal – Mar Skup złomu i metali kolorowych przedłużyła współpracę z ŁKS Łomża podpisując umowę obowiązującą przez cały sezon 2023/2024❗️

Wynik sportowy osiągnięty przez klub został doceniony przez kolejnego naszego Sponsora, który w ramach nowej umowy zwiększył finansowanie klubu w III lidze 📈. Dziękujemy za okazane zaufanie, razem #wracamydogry 🤝
Serdecznie zachęcamy do korzystania z oferty naszego Sponsora. Pamiętajmy, że jako Kibice ŁKS-u właśnie w ten sposób możemy pokazać, że doceniamy i pamiętamy o wszystkich tych, którzy przyczyniają się do rozwoju naszego Klubu. Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie naszego sponsora, o którym informację wrzucamy do naszej relacji❗️
Firma Metal – Mar Skup złomu i metali kolorowych działa w branży skupu surowców wtórnych od 1997 roku. Wychodząc naprzeciwko koniecznościom rynku surowców wtórnym sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do klasyfikacji i fragmentarycznego przerobu oraz załadunku złomu. Skup złomu Łomża dysponuje wszelkimi pozwoleniami dotyczącymi składowania odpadów. Właściwością charakterystyczną naszego skupu złomu jest uczciwość w ważeniu towarów i jego wycenie oraz terminowa wypłacalność należności w gotówce. Nasz skup złomu zlokalizowany jest na terenie Łomży tuż za Urzędem Celnym.

Zapraszamy do współpracy

https://www.metalmar.pl/

ul. Poznańska 156 Łomża

tel. 86 219 88 10

#wracamydogry

#sponsorklubu

#2ligana100lecie