Newsy

Michał Misiak zawodnikiem ŁKS 1926 Łomża

Niezmiernie nam miło poinformować, że do składu Łomżyńskiego Klubu Sportowego dołączył Michał Misiak, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy trzecioligowego Cosmosu Nowotaniec.

Michał to zawodnik występujący zarówno na pozycji defensywnego pomocnika, stopera, ale i również bocznego obrońcy. Uniwersalność nowego piłkarza łomżyńskiego zespołu na pewno będzie jego dużym atutem w oczach trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego.

W poprzednim sezonie na trzecioligowych boiskach Michał Misiak spędził łącznie 1840 minut występując w sumie w 28 spotkaniach. W okresie przygotowawczym zespołu pokazał się na tyle z dobrej strony, że Zarząd Klubu w porozumieniu z trenerem zdecydowali się na dłuższą współpracę z tym uniwersalnym piłkarzem.

Michał Misiak oficjalnie jako piłkarz ŁKSu będzie miał okazję po raz pierwszy wystąpić w niedzielnym sparingu z Turem Bielsk Podlaski.