Newsy

Michał Tarnowski gościem Z18

Michał Tarnowski, wychowanek i młody napastnik ŁKS 1926, będzie gościem kolejnej audycji Z18. O przyszłych meczach Klubu, o perspektywach rozwoju młodego piłkarza w Naszym Mieście z zawodnikiem łomżyńskiego zespołu będzie rozmawiał Bartosz Święciński.

Popularny „Loczek” to uosobienie współpracy seniorskiego i młodzieżowego łomżyńskiego zespołu. Michał swój talent szlifował w Młodzieżowym ŁKS, żeby później na stałe trafić do seniorskiej drużyny, a dziś coraz śmielej dobija się do pierwszego składu.

Tradycyjnie zapraszamy przed radioodbiorniki we wtorek o 18.10 do Radia Nadzieja (103.6 FM) lub internetowo: http://www.radionadzieja.pl/

W internecie dostępna jest już poprzednia audycja, której gościem był prezes Młodzieżowego ŁKS, Jacek Lis. Zapraszamy tutaj.