Newsy

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży sponsorem głównym ŁKS-u Łomża

Z dumą ogłaszamy, że Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży zostaje SPONSOREM GŁÓWNYM Łomżyńskiego Klubu Sportowego.

W związku z tym logo MPEC zobaczycie na przodzie naszych koszulek meczowych. Dzięki przekształceniu miejskiej ciepłowni w elektrociepłownię, MPEC zyskuje dodatkowe źródło dochodów, co pozwala mu na aktywne wspieranie Łomżyńskiego Klubu Sportowego. To przekształcenie otwiera nowe perspektywy finansowe dla MPEC, umożliwiając inwestycje w rozwój klubu, promocję spółki MPEC, promocję Miasta Łomża jako centrum sportu i aktywności społecznej oraz organizację wydarzeń sportowych na jeszcze wyższym poziomie.

Gramy razem z MPEC. Jesteście kolejnym ważnym elementem sukcesywnie wdrażanego przez nas planu, którego zwieńczeniem będzie osiągnięcie celu, jakim jest #2ligana100lecie! W jedności siła, ŁKS jedna rodzina!