Newsy

Miłosz Skowronek zawodnikiem ŁKS-u

Miłosz Skowronek dołącza do Łomżyńskiego Klubu Sportowego. 18-letni obrońca jesienią występował w drugoligowej Kotwicy Kołobrzeg.

Młody zawodnik jest wychowankiem Kurpika Kadzidło. W seniorskim footballu grał również w rezerwach białostockiej Jagiellonii. Warto podkreślić, że w przeszłości Miłosz reprezentował nasz kraj będąc powoływanym do młodzieżowych Reprezentacji Polski U16 i U17.

Skowronek przyznaje, że w Łomżyńskim Klubie Sportowym liczy na zwycięstwa, a także swoją dobrą postawę na trzecioligowych boiskach. – Moim głównym celem jest przede wszystkim regularna gra, a także piłkarski rozwój – mówi. Piłkarz podkreśla, że biało-czerwoni wiosną to całkiem inna drużyna. – Zmienił się sztab. Były również rotacje zawodników. Myślę, że ŁKS jeszcze wielu zaskoczy w tej rundzie – podkreśla obrońca.

Miłosz Skowronek zdążył już poznać zawodników i miasto. – Zespół jest bardzo pracowity i pozytywnie nastawiony do oczekiwanych wyników – przyznaje. Według obrońcy każdy w biało-czerwonej drużynie zdaje sobie sprawę ile ŁKS musi włożyć pracy, aby zmienić aktualnie zajmowane miejsce w ligowej tabeli. Zawodnik pozytywnie ocenia również samą infrastukturę sportową Łomżyńskiego Klubu Sportowego, która w jego ocenie jest naprawę okazała jak na trzecioligowe rozgrywki.

Pierwsze mecze Miłosza w biało-czerwonych już za nim. Udowodnił już, że na boisku daje z siebie 100%. Czekamy na kolejne udane występy młodego obrońcy.

Witamy w biało-czerwonej rodzinie!