Minimalna porażka w Zambrowie

Po bardzo wyrównanej grze ŁKS 1926 Łomża uległ w Zambrowie miejscowej Olimpii 0:1 (0:0). Jedynego gola zdobył w 62 minucie spotkania Wojciech Dziemidowicz.

Olimpia Zambrów: I połowa: Koncki – Buzun, Piłatowski, Gogol, Dziemidowicz – Hryszko, Mroczkowski, Kuczałek, Tunkiewicz, Janik – P. Jastrzębski
II połowa: Koncki – Dzienis, Piłatowski, Gogol, Dziemidowicz – Hryszko (70′ Buzun), Kuczałek, Tunkiewicz (80′ Mroczkowski), Janik,          P. Jastrzębski – M. Jastrzębski

ŁKS 1926 Łomża: I połowa: Lipka – Przysowa, Melao, Kamienowski, Malinowski – Kubala, Świderski, Rydzewski, Styś – Truszkowski, Zaniewski
II połowa: Lipka – Brutkowski, Melao, Wasiulewski, Malinowski (60′ Przysowa) – Sadowski, Brzozowski, Kacprzyk, Gałązka – Truszkowski (60′ Boroń), Olesiński.

Kolejnym rywalem ŁKS-u 1926 Łomża będzie Polonia Warszawa. Mecz zostanie rozegrany 19 lutego (piątek) o godzinie 18 w Łomży, na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Zapraszamy już dziś!