Newsy

MŁKS i ŁKS 1926. W jedności siła!

W sobotnie popołudnie doszło do spotkania nowych Zarządów Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 oraz Młodzieżowego ŁKSu. Tematem dyskusji była przede wszystkim szeroko rozumiana współpraca pomiędzy seniorską i młodzieżową piłką w Łomży.

Na spotkaniu pojawili się przede wszystkim pełniący obowiązki prezesów – Jacek Lis oraz Łukasz Uściłowski, a także pozostali członkowie obu zarządów. Podczas spotkania ustalono, że zarówno dla ŁKS 1926 jak i MŁKS najważniejszy jest długofalowy rozwój piłki w naszym mieście.

Jednocześnie ustalono cele najbliższych działań. Jeszcze w obecnej rundzie ligowych rozgrywek zarówno kibice seniorskiej drużyny jak i rodzice oraz dzieci będące częścią Młodzieżowego ŁKSu, będą mieli okazje uczestniczyć w wielu wspólnie realizowanych przedsięwzięciach.

Obie strony liczą, że owocem spotkania będzie długa i efektywna współpraca przynosząca efekty nie tylko dla samych klubów, ale i dla dobra łomżyńskiego sportu.