Newsy

Młodzieżowa reprezentacja Polski ponownie w Łomży!

Łomża po raz kolejny gościć będzie młodzieżową kadrę Polski w piłce nożnej. Tym razem będzie to reprezentacja do lat 15, która rozegra w maju w naszym mieście mecz z rówieśnikami z Białorusi.

Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 28 maja o godzinie 12 na Stadionie Miejskim. Kilka dni wcześniej , w czwartek 26 maja dojdzie do pierwszego pojedynku młodych reprezentacji na stadionie w Grajewie. Zarówno reprezentacja Polski jak też Białorusi na czas zgrupowania zamieszka w Łomży i także na boiskach Stadionu Miejskiego odbywać się będą treningi obydwu zespołów. Szczegóły zgrupowania oraz samego meczu podamy wkrótce.

Kolejny mecz międzypaństwowy w Łomży był możliwy dzięki staraniom prezesa ŁKS-u 1926 Łomża, a także członka zarządu Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Pana Jarosława Kuleszy. Kluczową rolę w podjęciu tej decyzji odegrały pozytywne opinie jakie zarówno miasto Łomża, jak też Nasz klub otrzymał za organizację poprzednich spotkań reprezentacji młodzieżowych jakie gościły w Łomży.

W związku z organizacją meczu Polska – Białoruś zmianie uległ termin meczu ligowego pomiędzy ŁKS 1926 Łomża a Zniczem Biała Piska. Odbędzie się on nie w sobotę jak pierwotnie planowano a w niedzielę 29 maja o godzinie 16.