Newsy

Multiagencja ubezpieczeniowa AVANT NOWYM sponsorem klubu do końca sezonu 2023/2024!

📌Łomżyński Klub Sportowy ma nowego Sponsora Wspierającego. Zostaje nim Multiagencja ubezpieczeniowa AVANT, która

podpisała umowę z klubem obowiązującą do końca sezonu 2023/2024✍️.

https://www.avant.org.pl/ to grupa prawdziwych pasjonatów ubezpieczeń, którzy od kilkunastu lat skutecznie chronią majątek, życie i biznes swoich Klientów. Z nami mogą mieć Państwo pewność, że spośród szerokiej oferty kilkunastu największych towarzystw w Polsce, będziemy zawsze w stanie zaproponować optymalny zakres ochrony, jednocześnie dbając o jej preferencyjne warunki”.
Dziękujemy za zaufanie i gwarancję długiej współpracy, #razempoawans razem po #2ligana100lecie👏

👉Biuro Łomża ul. Mazowiecka 1/4 Łomża 18-400

📞Telefon +48 730 800 406

📠E-mail biuro.lomza1@avant.org.pl