Newsy

Nabór do Działu Skautingu Łomżyńskiego Klubu Sportowego

📌OGŁOSZENIE
 
Łomżyński Klub Sportowy poszukuje osób, które chciałyby podnosić swoje umiejętności w zakresie obserwacji oraz identyfikacji talentu zawodników. Dział skautingu w naszym klubie jest nowo powstały (obecnie składa się z 3 osób), dlatego ogłaszamy nabór dla wszystkich chcących rozpocząć lub kontynuować przygodę w tej dziedzinie. Jesteśmy otwarci na kandydatów z całej Polski, natomiast na początku naszej działalności, dodatkowym atutem będzie pochodzenie i stała obecność w naszym regionie oraz obserwacja tutejszych lig (ligi Związku Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego oraz Mazowieckiego).
 
Kogo szukamy?
Pasjonatów piłki nożnej, w szczególności zainteresowanych aspektami identyfikacji talentów w piłce nożnej. Szukamy osób ambitnych, systematycznych, z wysoką kulturą pracy chcących rozwijać swoje kompetencje zawodowe w środowisku sportowym. Dodatkowym atutem znajomość lokalnych lig seniorskich oraz młodzieżowych, analityczne podejście do oglądania spotkań na żywo lub video oraz umiejętność raportowania swoich obserwacji. Nawet jeżeli nie masz doświadczenia, natomiast często oglądasz lokalną piłkę, chciałbyś swoją osobą pomóc w rozwoju naszego klubu oraz rozwinąć własne kompetencje w tej dziedzinie – również zapraszamy do współpracy!
 
Co zapewniamy?
– szansa poznania funkcjonowania klubu piłkarskiego „od środka”
– rozwój kompetencji skautingowych i zdobycie doświadczenia w klubie piłkarskim z ambitnym Zarządem, sztabem szkoleniowym oraz udział w 4-letnim programie #2ligana100lecie
– możliwość uczestnictwa w szkoleniach skautingowych na koszt klubu
– możliwość uczestnictwa w meczach Łomżyńskiego Klubu Sportowego w strefie VIP
– w obecnym sezonie2022/2023 przewidujemy współpracę na zasadach wolontariatu, zmiana systemu współpracy może ulec zmianie wraz z awansem do wyższej ligi
Procedura rekrutacyjna:
 
1. Wysłanie maila na adres zarzadlkslomza@gmail.com najlepiej z CV lub krótkim opisem swojej osoby.
2. Spotkanie na żywo, byśmy lepiej poznali swoje wzajemne oczekiwania i przedstawili Ci sposób, w jaki pracujemy w klubie.
3. Decyzja o rozpoczęciu współpracy.