Newsy

Nadciąga groźny Huragan! Ogłaszamy mobilizację!

Sobotni mecz pomiędzy ŁKS 1926 Łomża a Huraganem Morąg śmiało określić można jako spotkanie kolejki 13 serii gier III ligi podlasko – warmińsko – mazurskiej. Obie drużyny znajdują się bowiem w ścisłej czołówce ligowej tabeli i jak na razie zgromadziły po 25 punktów. Goście ustępują nam jednak gorszym bilansem bramkowym. Nadchodzące spotkanie to świetna okazja aby odskoczyć rywalom na trzy punkty, co istotne zwycięstwo w bezpośrednim pojedynku może mieć niebagatelne znaczenie w końcowym układzie tabeli. Na korzyść drużyny Mateusza Miłoszewskiego przemawia historia spotkań pomiędzy naszymi drużynami. Huragan jeszcze nigdy nie wygrał na boisku w Łomży. Wysoka pozycja w lidze zespołu z Morąga nie powinna nikogo dziwić. Zespół został przed sezonem wzmocniony o bardzo solidnych zawodników co przełożyło się na dobre wyniki. Przed tygodniem w spotkaniu „na szczycie” musiał jednak uznać wyższość Sokoła Ostróda przegrywając przed własną publicznością 1:3. Zachęcamy do wsparcia ŁKS-u 1926 w drodze po kolejne zwycięstwo i umocnienie się w ścisłej ligowej czołówce. Początek spotkania o godzinie 15.

ŁKS 1926 Łomża – Huragan Morąg

sobota, 17.10.2015 – godz.15.00

Stadion Miejski w Łomży