Newsy

Nagrody Sezonu 2015/2016 – już podczas niedzielnego meczu!

Nagrody Sezonu 2015/2016 to znakomita okazja, aby wyróżnić zawodników, którzy w szczególny sposób błyszczeli na ligowych boiskach. Przed i w trakcie najbliższego meczu ze Zniczem Biała Piska kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego kibice będą mieli okazje oddać swoje głosy w trzech kategoriach: Piłkarz Sezonu, Odkrycie Sezonu, Osobowość Roku. Zachęcamy do wskazywania swoich faworytów. Na zwycięzców każdej z kategorii czekają pamiątkowe statuetki!

Specjalnie przygotowane karty do głosowania czekać będą przed meczem (główne wejście na trybunę krytą) oraz w trakcie przerwy (trybuna od rzeki). Kibice będą mieli okazję głosować w trzech spośród siedmiu kategorii, które przewidziane są w plebiscycie.

Piłkarz Sezonu, Odkrycie Sezonu, Osobowość Sezonu – to kategorie,w których swoje głosy oddadzą kibice goszczący na stadionie podczas niedzielnego meczu. Pozostałe to Wybór Piłkarzy (wybór zawodnika zależy od ich samych), Wybór internautów (sonda na stronie Klubu), Najlepszy Strzelec oraz nagroda PWSIiP dla Studenta w barwach ŁKS 1926 Łomża.

Zachęcamy jeszcze raz do oddawania swoich głosów! Chociaż to cała drużyna zasłużyła na brawa za pewny już awans do nowej III ligi, to warto szczególnie pogratulować tym, którzy w szczególny sposób błyszczeli w całych rozgrywkach. Warto także wspomnieć, że do naszej zabawy zostali włączeni tylko ci zawodnicy, którzy reprezentowali barwy Klubu przez obie rundy.

Partnerami głosowania są INCRED oraz PWSIiP w Łomży.