Newsy

Nieznaczna porażka w sparingu z Ruchem

Za zawodnikami ŁKS-u kolejna gra kontrolna. Tym razem mierzyliśmy się z III-ligowym Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu gości 3:2 (2:1).

ŁKS Łomża – Ruch Wysokie Mazowieckie 2:3 (1:2).

Bramki: Dzierzgowski 24′, Wojno 52′ – Jackiewicz 5′, Grochowski 42′, Kozłowski 72′.

ŁKS: Ulman – Zmierczak, Melao, Milewski, Jurczak, Tomczyk, Korzeniecki, Speichler, Kadłubowski, Ostaszewski – Dzierzgowski. Druga połowa: Lichomski – Zmierczak (75. Speichler), Dobrowolski, Pastorczyk, Jurczak (63’Boguski) – Tomczyk, Brzozowski, Kadłubowski, Korzeniecki(63′ Sakowicz), Cudakiewicz – Wojno.
Ruch: Osuch – Kuriata, Stankiewicz, Porębski, Kujawa, Mackiewicz, Grzybowski, Hryszko, Grochowski, Brokowski, Jackiewicz. Na zmiany wchodzili: Rakowiecki, Samluk, Domański, Kozłowski, Kossyk, Kulesza, Szyszło, Kaczyński.

Kolejny mecz rozegramy w najbliższy piątek, o godzinie 18.00. Na boisku bocznym podejmiemy Spartę Szepietowo.