Newsy

Nowe twarze na treningu ŁKS-u

W dzisiejszym treningu naszego zespołu udział wzięło dwóch nowych zawodników. Pierwszym był 24 – letni środkowy obrońca Mazura Pisz Paweł Wasiulewski, drugi to 20 – letni boczny pomocnik III – ligowego KS Wasilków – Karol Styś. Jeżeli znajdą oni uznanie w oczach trenera Mateusza Miłoszewskiego to zobaczymy ich na wiosnę w biało – czerwonych barwach. Młodszy z testowanych zawodników miał okazję już w tym sezonie dwukrotnie zagrać przeciwko ŁKS-owi w III ligowych rozgrywkach. W rundzie jesiennej 14 razy pojawiał się na boisku zdobywając 5 goli, w poprzednim sezonie, który zespół z Podlasia zakończył na 8. miejscu w 32 spotkaniach zdobył także 5 goli. To nie ostatnie nowe twarze jakie powinny pojawić się na treningach w przerwie zimowej, więcej szczegółów powinno być znanych do końca przyszłego tygodnia. Jeżeli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego to w ciągu tych kilku dni nasz zespół powinien zamknąć kadrę na rundę wiosenną.