Newsy

Sponsor „Polisa dla kibica”. Wesprzyj swój klub!

W ramach współpracy z organizacją „Polisa dla kibica” już dziś każdy z nas może wspomóc ŁKS 1926 Łomża bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jak to zrobić? Wystarczy ubezpieczyć dom, samochód przez stronę www.polisadlakibica.pl i wskazać Nasz Klub jak ten, któremu kibicujemy.

PROJEKT ,,POLISA DLA KIBICA’’

Siła i wielkość każdego klubu sportowego tkwi w jego kibicach. To oni wspierają swoją drużynę w dobrych i złych chwilach i gotowi są do poświeceń dla swojego ukochanego klubu. To dzięki nim podziwiamy spektakularne oprawy meczowe nawet podczas dalekich meczów wyjazdowych. To dla nich ukochana drużyna wznosi się na szczyt swoich możliwości sportowych.

Dlaczego zatem nie wspierać ukochanego klubu, stowarzyszenia sportowego czy też klubu kibica bez dodatkowych kosztów i poświęceń, a nawet osiągając z tego korzyści finansowe? Dzięki projektowi ,,Polisa dla Kibica’’ każdy Kibic może wpierać swój klub finansowo i płacić mniej za swoje ubezpieczenie.

Każdy Kibic posiada bądź z pewnością zdecyduje się kiedyś na ubezpieczenie – prywatne lub firmowe. Wynika to z potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa swojej rodzinie czy też zabezpieczenia majątku. Nasz projekt „Polisa dla Kibica” chce jeszcze bardziej wzmocnić więź pomiędzy klubem, organizacją sportową a ich kibicami.

Każdy zainteresowany naszym projektem kibic będzie mógł skorzystać ze specjalnej oferty ubezpieczeniowej i za pomocą formularzy on-line zapytać o interesujące go ubezpieczenie. W ciągu 48 godzin otrzyma propozycję specjalnej oferty ubezpieczenia. Po zakupie polisy za pośrednictwem naszej platformy internetowej każdy kibic otrzyma spersonalizowaną kartę lojalnościową z informacją o wybranym klubie sportowym, organizacji czy stowarzyszeniu sportowym, które postanowił wspierać.

W przyszłości karta będzie uprawniała do zniżki u naszych partnerów oraz pozwalała na wygrywanie atrakcyjnych nagród w konkursach. Nasz projekt „Polisa dla Kibica” stworzony został z myślą o kibicach, klubach sportowych, stowarzyszeniach i organizacjach sportowych.

To program lojalnościowy wspierający kluby, stowarzyszenia, organizacje sportowe, które kibic wybierze poprzez deklarację swojej sympatii dla nich. Z każdej polisy ubezpieczeniowej zakontraktowanej przez nasz projekt „Polisa dla Kibica” wybrany przez kibica klub, stowarzyszenie lub organizacja sportowa otrzyma określony procent od opłaconej przez niego składki ubezpieczeniowej.

Współpracujemy z liderami rynku ubezpieczeń: Liczba kibiców sportowych czy też sympatyków określonych klubów, organizacji i stowarzyszeń sportowych jest niepoliczalna. Większość z nas sympatyzuje z konkretnym klubem sportowym, każdy też z nas, czuje się bezpiecznie mając wykupioną polisę ubezpieczeniową.

Dzięki naszemu projektowi może wspierać ją bez dodatkowych kosztów. Dodatkowym profitem będzie niższa cena ubezpieczenia. Zapraszamy do współpracy – wygrywajmy razem!

Polisa dla Kibica