Newsy

Nowy trener Łomżyńskiego Klubu Sportowego oficjalnie ogłoszony!

Hubert Błaszczak nowym trenerem Łomżyńskiego Klubu Sportowego!

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i posiada licencję trenerską UEFA A. Odbył staże trenerskie w Warcie Poznań, Koronie Kielce, Jagiellonii Białystok i Brentford FC . W swojej karierze pracował w Kotwicy Kołobrzeg oraz Polonii Warszawa w okresie kiedy kluby były w III i II lidze. Uczestniczył w awansach obu zespołów do wyższych klas rozgrywkowych. W Kołobrzegu w zależności od trenerów pełnił różne funkcje: asystenta trenera, analityka, czy scouta piłkarskiego. W Polonii zaś pracował w charakterze analityka. W przeszłości pierwszy trener KS Łomianki, Lechia Tomaszów Mazowiecki, asystent i następnie pierwszy trener Sokół Ostróda w II lidze.

Witamy w Łomży, życzymy samych sukcesów i realizacji założonych planów!

#2ligana100lecie