Newsy

O cenne punkty w Ostródzie

W spotkaniu 20. kolejki III ligi ŁKS Łomża zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Sokołem Ostróda.

Gospodarze sobotniej potyczki zgromadzili na koncie do tej pory 26 punktów co pozwala im zajmować 10. lokatę w tabeli. W pierwszych dwóch spotkaniach rundy wiosennej drużyna z województwa warmińsko – mazurskiego zgromadziła cztery „oczka” wygrywając przed własną publicznością z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:0 i remisując w miniony weekend w Ząbkach z rezerwami Legii 1:1. W ostatnim meczu czerwoną kartką ukarany został zawodnik Sokoła Kamil Smyt, w związku z tym jego udział w dzisiejszym spotkaniu jest wykluczony.
ŁKS po zwycięstwie w meczu wyjazdowym z MKS-em Ełk 3:1 w ostatniej kolejce musiał uznać wyższość wicelidera z Nowego Miasta Lubawskiego, przegrywając w Łomży 0:2. Podopieczni Mateusza Miłoszewskiego z dorobkiem 22 punktów znajdują się obecnie na 13. pozycji w tabeli. Zwyciężając dziś w Ostródzie możemy zbliżyć się do naszych dzisiejszych rywali na jeden punkt. O wygraną z pewnością nie będzie łatwo, bowiem Sokół od 7 spotkań jest niepokonany (5 zwycięstw, 2 remisy). W naszej drużynie za czerwoną kartkę obejrzaną w Ełku pauzuje w dalszym ciągu Oliwer Wienczatek. W kadrze meczowej po raz pierwszy w tym roku znalazł się Michał Sadowski. Trener naszej drużyny postanowił pozostawić w Łomży Daniela Kacprzyka i Tomasza Brzozowskiego. Szansę występu od pierwszej minuty otrzyma dziś prawdopodobnie Michał Tarnowski.
Pierwszy gwizdek sędziego w Ostródzie o godzinie 18.