Newsy

O kolejne punkty z Widzewem Łódź

W spotkaniu 7. kolejki III ligi ŁKS 1926 Łomża podejmować będzie na Stadionie Miejskim w Łomży 4-krotnego mistrza Polski – Widzew Łódź.

Spotkanie z całą pewnością elektryzuje wielu kibiców nie tylko w naszym mieście, ale także w regionie dlatego też możemy spodziewać się jutro wysokiej frekwencji na trybunach. Widzew to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych klubów sportowych w naszym kraju dlatego też możliwość goszczenia tak uznanej marki Łomży jest nie lada wydarzeniem. Po upadku zespołu, którego właścicielem był Sylwester Cacek bardzo szybko zawiązała się w Łodzi grupa osób, które postanowiły przywrócić dawny blask temu zasłużonemu dla polskiej piłki klubowi. Zaowocowało to awansem już w pierwszym sezonie występów w IV lidze do wyższej klasy rozgrywkowej.

Obecnie Widzew celuje w kolejny awans, nie jest to z pewnością cel ostateczny, a jedynie przystanek w drodze do powrotu na poziom Ekstraklasy. Mamy jednak nadzieję, że skutecznie w tej drodze przeszkodzą jutro podopieczni Mateusza Miłoszewskiego czym sprawią z pewnością wszystkim sympatykom ŁKS-u 1926 Łomża ogromną frajdę. Nasza drużyna przystąpi jednak do jutrzejszego spotkania osłabiona brakiem Damiana Gałązki. Na szczęście urazy wyleczyli już: Konrad Kamienowski, Albert Rydzewski i Mariusz Baranowski i będą brani pod uwagę przy ustaleniu wyjściowego składu. ŁKS 1926 wywalczył jak na razie 8 punktów w dotychczas rozegranych meczach.

Nasi najbliżsi rywale rozegrali o jeden mecz mniej (przełożony mecz z Legią II w poprzedniej kolejce) i mają na swoim koncie 13 punktów. W kadrze, która przyjedzie do Łomży znajdują się zawodnicy z przeszłością na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej. Są to pomocnicy Adrian Budka i Daniel Mąką oraz nigeryjski napastnik Princewill Okachi.

Bez wątpienia przed naszym zespołem trudne wyzwanie. Miejmy nadzieję, że jutrzejszy mecz dostarczy nam jednak dużo emocji i radości. W przerwie meczu do wygrania będą upominku sponsora głównego oraz voucher na 40 zł do wykorzystania w Barze Magia.

Przypominamy, że kupując bilet na mecz należy okazać numer PESEL. Zachęcamy jednocześnie do zakupu biletów w przedsprzedaży w dniu meczu – sklep klubowy na Starym Rynku będzie otwarty od 10 do 14.

ŁKS 1926 Łomża – Widzew Łódź

Sobota, 10 września – godzina 17.00

Stadion Miejski w Łomży