Newsy

O przełamanie w Białymstoku

Nie ma zbyt wiele czasu na analizę ostatniego spotkania. Już w środę, 26 maja przed zawodnikami ŁKS-u wyjazdowe zmagania z walczącym o utrzymanie MOSP-em Białystok.

Licznik punktów naszego zespołu zatrzymał się na liczbie 53. Ostatnie niepowodzenia naszej drużyny wykorzystała Warmia Grajewo, która zbliżyła się do Nas na dwa punkty.

Najbliżsi rywale ŁKS-u w ostatniej serii gier w meczu o przysłowiowe „sześć punktów” ograli na wyjeździe Dąb Dąbrowę Białostocką 3:2. Wygrana pozwoliła im wskoczyć na 11. miejsce z 27 punktami na koncie. To najprawdopodobniej z zespołów z miejsc 11-17 poznamy spadkowiczów z IV ligi. Gospodarze mają na ten moment kruchą, czteropunktową przewagę nad strefą zagrożoną degradacją, dlatego każdy punkt w ich przypadku na wagę sportowego życia i śmierci.

Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy nie ułatwią im zadania. Po ostatnich wpadkach, mają coś do udowodnienia w pozostałych do końca sezonu spotkaniach.

Początek meczu o godzinie 18.00.