Newsy

Obronić się przed Huraganem – gramy w Morągu

Niezwykle trudne zadanie czeka podopiecznych Mateusza Miłoszewskiego w meczu 30. kolejki III ligi. W meczu wyjazdowym przyjdzie im się zmierzyć z zajmującym 2. miejsce w tabeli Huraganem Morąg.

Gospodarze potyczki, którą zaplanowano na niedzielne popołudnie w rozegranych w roku 2016 spotkaniach zanotowali komplet zwycięstw co stawia ich w roli głównych kandydatów do udziału w barażach o II ligę, a także do roli faworytów w jutrzejszym pojedynku.
ŁKS co prawda gra w kratkę jednak optymizm co do najbliższego spotkania można wysnuć na podstawie naszych gier z czołówką ligi w tym roku kiedy to udało nam się pokonać Sokoła oraz Drwęcę i zremisować z MKS-em Ełk. Huragan natomiast pomimo, że w lidze im świetnie, w środę zanotował poważną wpadkę odpadając w półfinale Okręgowego Pucharu Polski z IV-ligową Tęczą Biskupiec. Czy był to wypadek przy pracy, czy zespół z Morąga dopadła zadyszka przekonamy się już jutro. Początek spotkania o godzinie 14.