Newsy

Od wiosny po ligowe punkty klubowym autokarem!

Ponad 3 tysiące kilometrów pokonają na mecze w rundzie wiosennej piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Od pierwszego wyjazdu do Ełku będą podróżować po ligowe zwycięstwa w przygotowanym specjalnie na potrzeby Klubu autokarze, dzięki któremu każdy z mieszkańców miasta, przez które będzie przejeżdżał Nasz zespół, będzie wiedział, że na mecz zmierza ŁKS 1926 Łomża.

Klubowy autokar ŁKS-u to przedsięwzięcie, do którego mogło dojść dzięki współpracy Klubu z partnerami, którzy przyczynią się do realizacji tego projektu. Pierwszym z nich jest firma EUROBUS, która powstała po połączeniu przewoźników MISTRAL oraz DL-Trans.

MISTRAL to firma, z którą Łomżyński Klub Sportowy współpracuje przy okazji wyjazdów na mecze od wielu lat. Obsługuje wszystkie znaczące dla naszego kraju uroczystości, wizyty głów państw i rządów, konferencje i kongresy naukowe, jak również imprezy sportowe w kraju i za granicą. EUROBUS dysponuję liczną i bardzo nowoczesną flotą pojazdów, która spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Drugim z partnerów Klubu, który wsparł projekt autokaru ŁKS-u i zajął się jego oklejeniem jest Drukarnia XXL Format z Łomży., która specjalizuje się w produkcji reklamy wielkoformatowej.

Projekt autobusu przygotowali Marcin Grodzki i Daniel Bajkowski.

Zawiązana współpraca pozwoli z pewnością na zwiększenie rozpoznawalności marki ŁKS nie tylko w regionie, ale też na terenie całego kraju. Liczymy też na to, że ten nietypowy przykład reklamy i promocji zachęci inne podmioty do zainteresowania się potencjałem reklamowym, jaki niesie ze sobą Łomżyński Klub Sportowy 1926.

Wszystkich kibiców piłki nożnej w Łomży zachęcamy do udziału w konkursie na hasło, które umieszczone będzie na klubowym autobusie. Dla pomysłodawcy najlepszego hasła przewidziano atrakcyjne nagrody. Swoje propozycje należy przesyłać na adres. lks.bus@wp.pl . Organizatorami konkursu są: ŁKS 1926 Łomża, EUROBUS oraz XXL Format. W przypadku zgłoszenia powtarzającego się hasła, które zwycięży decyduje kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy do końca lutego. Wyniki zostaną opublikowane na oficjalnej stronie ŁKS-u.

Już dziś zapraszamy na oficjalną prezentację autokaru, która odbędzie się w dniu 4 marca o godzinie 14, bezpośrednio po zakończeniu meczu sparingowego pomiędzy ŁKS-em Łomża, a Wissą Szczuczyn.