Newsy

Odrabiamy zaległości w Michałowie

W środę o godzinie 15.30 zmierzymy się w Michałowie w zaległym spotkaniu w ramach rozgrywek 4.ligi.

Mecz pierwotnie miał zostać rozegrany jesienią ubiegłego rokoku, jednak na wniosek klubu z Michałowa został przełożony. Po zdecydowanej wygranej ŁKS-u nad Wigrami Suwałki w Michałowie czeka nas z całą pewnością zdecydowanie trudniejsze zadanie. Wystarczy rzut oka na ligową tabelę aby to sobie uzmysłowić. Nasze Kluby dzieli zaledwie jeden punkt. ŁKS zajmuje obecnie 4. miejsce z 35 punktami na koncie. KS Michałowo jest „oczko” niżej z dorobkiem 34 punktów.
W ostatniej serii gier nasz najbliższy rywal podejmował Wissę Szczuczyn. Pomimo prowadzenia do przerwy drużyny ze Szczuczyna różnicą dwóch bramek, gospodarzom udało się ostatecznie doprowadzić do remisu i wywalczyć jeden punkt. Siłą drużyny z Michałowa jest zdecydowanie własne boisko. W ośmiu rozegranych do tej pory spotkaniach ligowych odnieśli siedem zwycięstw, a remis w ostatniej kolejce był pierwszą stratą punktów na własnym obiekcie w obecnym sezonie.
Jeżeli chodzi o nasz zespół to do dyspozycji trenera w dzisiejszym spotkaniu będzie już Wiktor Walczak, który odpokutował w meczu z Wigrami nadmiar żółtych kartek. Z całą pewnością należy nastawić się na trudny pojedynek, zrobimy jednak wszystko aby 3 punkty wróciły do Łomży.