Newsy

Oficjalna prezentacja drużyny: piątek 10 marca, godzina 19:00 – Kręgielnia WowBall.

W najbliższą niedzielę biało-czerwoni ⚪️🔴 rozpoczną ligowe zmagania w Szepietowie meczem z tamtejszą Spartą. Zanim to jednak nastąpi, zapraszamy kibiców na oficjalną prezentację drużyny, która w rundzie wiosennej będzie broniła pozycji lidera🏆. Będzie to znakomita okazja do zbicia piątki piłkarzom ŁKS-u, rozmowy ze sztabem o zbliżających się meczach, poznania nowych zawodników biało-czerwonych, a także dodania otuchy przed najbliższymi ligowymi zmaganiami.
 
Gospodarzem wydarzenia jest nasz sponsor Kręgielnia Wowball Łomża ❗️Partnerem wydarzenia Literkowo w Łomży-dekoracje na każdą okazje
 
Podczas prezentacji czeka na Was:
🔴fotobudka 360 stopni i możliwość zrobienia sobie zdjęcia z naszymi zawodnikami;
⚪️stoisko z gadżetami klubowymi i kibicowskimi;
🔴sprzedaż karnetów na rundę wiosenną;
⚪️możliwość zapisania się na wyjazdowe spotkanie do Szepietowa.
 
Zapraszamy: Aleja Legionów 114, 10 marca godzina 19:00 🔥#razempoawans