Newsy

Ostatni ligowy pojedynek w tym roku z Huraganem Morąg

Przed piłkarzami ŁKS-u w najbliższą sobotę daleka podróż na ostatnie ligowe spotkanie w tym roku. Rywalami naszej drużyny będzie zespół Huraganu Morąg.

Gospodarze jutrzejszej potyczki w ligowej tabeli znajdują się przed ŁKS-em wyprzedzając nasz zespół o jeden punkt. Huragan ma jednak jedno spotkanie rozegrane mniej. Mecz z Legią II Warszawa został przełożony na wiosnę 2017 roku ze względu na powołania zawodników drużyny ze stolicy do narodowych reprezentacji. Przed zawodnikami Mateusza Miłoszewskiego ważne zadanie, zwycięstwo pozwoli bowiem przerwę zimową spędzić ponad strefą spadkową, w przypadku remisu lub porażki dużo zależeć będzie od pozostałych rezultatów III – ligowych spotkań.

Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 13.