Newsy

Oświadczenie Zarządu ŁKS 1926 Łomża

Oświadczenie Zarządu Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 w sprawie MŁKS Łomża:

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 od początku konfliktu w MŁKS Łomża postanowił nie zabierać głosu i nie opowiadać się po żadnej ze stron. W przeświadczeniu Naszego Klubu nie powinniśmy ingerować w wewnętrzny spór odrębnego stowarzyszenia.
Niestety zostaliśmy niejako wywołani do tablicy poprzez insynuacje i kłamstwa jakie w dniu wczorajszym (12 grudnia) podczas zebrania z rodzicami wygłosił opiekun jednej z grup, Pan Marcin Truszkowski.
Nie ma i nie będzie naszej zgody i przyzwolenia na próby wciągnięcia „seniorskiego” ŁKS-u w ten konflikt oraz próby zdyskredytowania go w oczach części rodziców poprzez przytaczanie kłamliwych tez i faktów niezgodnych z rzeczywistością.
Odrębność seniorskiego i młodzieżowego ŁKS-u jest wartością, której nie zamierzamy podważać, a która w efekcie może przysłużyć się rozwojowi piłki nożnej w Naszym mieście. Apelujemy do osób nadzorujących pracę Pana Marcina Truszkowskiego aby powstrzymały go od prób wciągnięcia „dorosłego” ŁKS-u w wewnętrzny konflikt MŁKS-u.
Zarówno Zarząd Klubu ŁKS 1926 Łomża, jak też jego poszczególni członkowie nie zamierzają komentować publicznie sytuacji zaistniałej w Młodzieżowym Łomżyńskim Klubie Sportowym.

Zarząd ŁKS 1926 Łomża