Newsy

Panie Smuda w Łomży wygrać się nie uda!

Naszego niedzielnego rywala nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać –  Widzew Łódź, czyli m.in. czterokrotny Mistrz Polski, półfinalista Pucharu Europy i do niedawna ostatni polski zespół w Lidze Mistrzów. Jeden z najbardziej zasłużonych polskich klubów przyjedzie na Z18, aby postawić kolejny krok w stronę awansu do piłkarskiej II Ligi i przy okazji zrewanżować się naszym piłkarzom za sporą sensację, którą ŁKS sprawił zeszłej jesieni pokonując Widzew na ich stadionie 2:1. Całej rywalizacji smaczku dodaje fakt, iż szkoleniowcem łodzian jest sam Franciszek Smuda, czyli trener obok, którego nie można przejść obojętnie.

Obie drużyny mogą pochwalić się wysoką formą w ostatnich tygodniach. ŁKS zanotował 3 zwycięstwa z rzędu, Widzew zaś wygrał 5 poprzednich spotkań. Obecnie o Widzewie mówi się głośno nie tylko za sprawą Franciszka Smudy, ale przede wszystkim wspaniałej frekwencji na stadionie przy al. Piłsudskiego. Fani łódzkiej drużyny nie ograniczają się do wspierania swojej drużyny tylko na swoim obiekcie. Zapowiedzieli oni przyjazd w sporej grupie na Z18. Mamy nadzieję, iż doping dla Widzewa na naszym stadionie będzie niesłyszalny i to nasza publiczność będzie 12 zawodnikiem w drużynie ŁKS-u. Ponadto oprócz piłkarskich emocji, dla naszych kibiców przygotowane są konkursy z nagrodami od Kina Millenium oraz darmowe lody dla najmłodszych w przerwie meczu.

Klub apeluje, aby z uwagi na duże zainteresowanie spotkaniem bilety kupowali Państwo w przedsprzedaży w Solarium Sudan Sun przy ul. Dmowskiego 1G, które czynne będzie jeszcze jutro w godzinach od 10 – 18. Zakup biletów w kasie przed spotkaniem oznacza co najmniej kilkunastominutowe oczekiwanie w kolejce i wiąże się z ryzykiem spóźnienia na pierwszy gwizdek sędziego.

Nie ma na co czekać, kupujcie bilety i wspierajcie ŁKS Łomża! Widzimy się w niedzielę o 19:26 na Z18! Do zobaczenia!