Newsy

Patryk Szymański zawodnikiem ŁKS-u

Patryk Szymański, dotychczas zawodnik lidera III ligi gr. I Pogoni Grodzisk Mazowiecki, wraca do swojego rodzinnego miasta by wspomóc Łomżyński Klub Sportowy w walce o jak najwyższe miejsce w tabeli.

Patryk Szymański (ur. 1993) to pomocnik, który w przeszłości reprezentował barwy m.in. Miedzi Legnica, Olimpii Grudziądz, GKS Katowice, ŁKS Łódź, Raków Częstochowa. Łącznie popularny „Szyman” na poziomie pierwszej ligi zanotował 74 występy. W poprzedniej rundzie zakładał koszulkę Pogoni Grodzisk Mazowiecki będąc równocześnie jednym z wyróżniających się zawodników liderującej w III lidze drużyny (pokonywał bramkarza rywali ośmiokrotnie).

Szymański to wychowanek Łomżyńskiego Klubu Sportowego, w którym rozpoczynał również swoją seniorską karierę by w 2012 roku przenieść się do zespołu Miedzi Legnica.

Niewątpliwie, poza niekwestowanymi umiejętnościami piłkarskimi, równie istotny będzie wpływ Patryka na rozwój młodych zawodników ŁKS-u, którzy będą mogli rozwijać się u boku doświadczonego kolegi.

– Witam wszystkich kibiców! Cieszę się, że wróciłem do domu i po 8 latach ponownie będę reprezentował barwy ŁKS-u. Mam nadzieje, że będziemy rozwijali się jako klub zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym, a ja zamierzam się do tego wydatnie przyczynić. Do zobaczenia na Z18!” – przekazuje „Szyman”.