Newsy

Pawłowie Lipiec i Wasiulewski zawodnikami sierpnia

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu rozgrywek wracamy do wyborów najbardziej wyróżniających się zawodników na ligowych boiskach. W sierpniu głosami kibiców najlepsi okazali się Paweł Lipiec oraz Paweł Wasiulewski, którzy zdobyli po 40% głosów.

Paweł Lipiec to nowy nabytek łomżyńskiej drużyny, który o miejsce w bramce walczy z Oliwerem Wienczatkiem. Swoją postawą na boisku wywalczył dla ŁKS 1926 Łomża kilka cennych punktów.

Paweł Wasiulewski w poprzednim sezonie stanowił uzupełnienie formacji obronnej Klubu. W obecnym sezonie pozytywnie zaskoczył kibiców pokazując się na boisku z pozytywnej strony – zarówno w defensywie jak i pod bramką przeciwnika.

Zwycięzcy łącznie zdobyli 80% wszystkich głosów. Pozostałe 20% trafiło do Maćkowskiego, wracającego do ŁKS 1926 Łomża, Sadowskiego oraz Gałązka.

Zwycięzców gratulujemy voucherów ufundowanych przez Sushi na wynos.