Newsy

Pelikan na Z18

W sobotnie popołudnie na łomżyńskim stadionie zmierzą się ekipy ŁKSu 1926 oraz Pelikana Łowicz. Zespoły w ligowej tabeli dzielą jedynie dwa punkty, więc na boisku powinniśmy spodziewać się wyrównanej walki o każdy metr boiska.

Podopieczni Krzysztofa Ogrodzińskiego w poprzedniej kolejce wrócili z Wikielca z kompletem punktów pokonując miejscowy GKS 2:1. W Łowiczu prawie 400 kibiców było świadkami zwycięstwa Pelikana nad Polonią Warszawa. Gospodarze wygrali mecz 3:2 zdobywając bramkę na wagę zwycięstwa praktycznie pod koniec spotkania.

Niewątpliwie będzie to mecz statystycznie jednej z najlepszych formacji defensywnych oraz ofensywnych w obecnie trwającym trzecioligowym sezonie.

w kontekście sobotnie meczu warto pamiętać o meczu trzeciej kolejki, w którym Pelikan pokonał Tura Bielsk Podlaski aż 6:1, a każdą z bramek dla gospodarzy zdobył inny zawodnik. To pokazuje tylko jak bardzo usposobionym ofensywnie zespołem jest sobotni rywal ŁKSu 1926 Łomża.

Początek spotkania 9 września o 16.00 na Z18!