Newsy

Pelikan przyleci do Łomży

W sobotę o 13 na łomżyńskim stadionie podopieczni trenera Huberta Błaszczaka zmierzą się z Pelikanem Łowicz.Najbliższy rywal biało-czerwonych zajmuje wysokie czwarte miejsce w trzecioligowej tabeli.

W ubiegłym tygodniu piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego ulegli drugiemu zespołowi warszawskiej Legii. Już jutro okazja do zwiększenia swojego punktowego dorobku, jednak naszych zawodników czeka starcie z dobrze dysponowanym rywalem.

W ramach jedenastek kolejki Pelikan Łowicz pokonał Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:1. W dotychczas rozegranych spotkaniach drużyna zgromadziła 20 punktów (6 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki), co przekłada się na wspomniane już czwarte miejsce.

Defensywa biało-czerwonych musi szczególnie uważać na będącego w dobrej formie Szymona Sołtysińskiego. Napastnik rywala ŁKS-u dotychczas ośmiokrotnie pokonywał bramkarza w ligowych starcia. Dwie z nich zdobył w ostatnim starciu Pelikana.