Newsy

PEPEES dłużej z ŁKS-em

Nasz wieloletni Sponsor Strategiczny PEPEES S. A. przedłuża współpracę z Łomżyńskim Klubem Sportowym na sezon 2023/2024 i równocześnie zwiększa swoje finansowe zaanagażowanie na III ligę.

PEPEES S.A. jak zawsze staje na wysokości zadania i potwierdza, że wsparcie lokalnych inicjatyw jest ważne i potrzebne, dlatego też w imieniu całej łomżyńskiej społeczności serdecznie dziękujemy.

Grupa PEPEES to nowoczesna i ciągle rozwijająca się grupa kapitałowa, specjalizująca się w przetwórstwie ziemniaków w celu produkcji m.in. skrobi ziemniaczanej, glukozy krystalicznej i bezwodnej, maltodekstryny, syropów glukozowych, grysiku i płatków ziemniaczanych czy białka ziemniaczanego do celów paszowych. Wśród spółek grupy PEPEES S.A. znajdują się zakłady przetwórstwa ziemniaka w Łomży, Bronisławiu oraz Lublinie.

Więcej o ofercie naszego sponsora na stronie internetowej www.pepees.pl

Grany razem!