Newsy

Pepees S. A. przedłuża współpracę z biało-czerwonymi

Nasz wieloletni Sponsor Strategiczny Pepees S. A. przedłuża współpracę z Łomżyńskim Klubem Sportowym na sezon 2024/2025.

Grupa PEPEES to nowoczesna i ciągle rozwijająca się grupa kapitałowa, specjalizująca się w przetwórstwie ziemniaków w celu produkcji m.in. skrobi ziemniaczanej, glukozy krystalicznej i bezwodnej, maltodekstryny, syropów glukozowych, grysiku i płatków ziemniaczanych czy białka ziemniaczanego do celów paszowych. Wśród spółek grupy PEPEES S.A. znajdują się zakłady przetwórstwa ziemniaka w Łomży, Bronisławiu oraz Lublinie.

Jak nasz sponsor wskazuje, jego misją jest „Kreować i dostarczać na rynek produkty o wysokiej wartości dla klienta – skuteczne, wyspecjalizowane, innowacyjne”. Pepees S. A. to polska firma, która od wielu lat wpisuje się w gospodarczy krajobraz naszego miasta.

Dziękujemy za zaufanie! Więcej o ofercie naszego sponsora znajdziecie na stronie https://pepees.pl/.