Newsy

PEPEES S. A. przedłuża współpracę z ŁKS

Niezmiernie nam miło poinformować, że nasz sponsor strategiczny PEPEES S. A. przedłużył współpracę z Łomżyńskim Klubem Sportowym 1926. Cieszy nas fakt, że dotychczasowa współpraca na tyle satysfakcjonowała naszego sponsora, że zdecydował się o kontynuowaniu wspierania łomżyńskiej piłki nożnej.

PEPEES S.A. z siedzibą w Łomży to największy zakład przetwórstwa ziemniaka skrobiowego w Polsce i jedyny krajowy producent glukozy krystalicznej.

Grupa PEPEES to nowoczesna i ciągle rozwijająca się grupa kapitałowa, specjalizująca się w przetwórstwie ziemniaków w celu produkcji m.in. skrobi ziemniaczanej, glukozy krystalicznej i bezwodnej, maltodekstryny, syropów glukozowych, grysiku i płatków ziemniaczanych czy białka ziemniaczanego do celów paszowych. Wśród spółek grupy PEPEES S.A. znajdują się zakłady przetwórstwa ziemniaka w Łomży, Bronisławiu oraz Lublinie, a także zakłady związane z produkcją energii ze źródeł odnawialnych (OZ Energy, CHP Energia).

Nazwa PEPEES od kilkudziesięciu lat jest na stałe wpisana w historię, rynek i koloryt Łomży, znana w domach blisko tysiąca osób zawodowo związanych z Firmą nie tylko dzięki funkcjonującym na rynku produktom. PEPEES jest mecenasem wielu wydarzeń kulturalnych, sportowych i środowiskowych.